ÖVRIGT / Vapen & Militaria / Slaglåsgevär 13272302
nr 1327 2302
Slaglåsgevär
1800-tal. Längd: 143
Kondition: skadad, slitage
Utrop:
800 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 18 maj 2020
kl 18:13:39
100 kr
500 kr
1.000 kr
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.300 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
1.800 kr
1.900 kr (Budbetjänt)
2.000 kr